Style
Dewy
Restful
Modem
Hobby
 
 
Now on sale


Reviewed book edition with pictures of Asia blog.

 
 
    Chat
send
  • Další naroze
    niny a dal...
  • Tak se tady
    všichni mě...

Previous
 
 
ICQ
I'm not on Internet at this moment
160050929
 
When you want to send me a message, you can use this page. "Unsuitable" messages are periodically deleted :o)
Obligatory data are signed with *

Insert new message
Name
Email publication
Web publication
Anti-spam question : What is the capital city of Japan?
 
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
 
 
Send
 

Od : Barča

 
Ahoj Pavle, mluvila jsem na zahradě s taťkou a dal mi tip na tvoje stránky. Tak jsem zatím jen lehce mrkla a jak bude víc času, tak je projedu pořádně :) Nevěřila jsem svým očím, že Vltavu jsme jeli v roce 2004!!! To byl fakt ten rok, co jsme se tam potkali? Měj se prima a moc ti fandím. Barča
Od : Pavel

 
Milý Lukáši, překvapuje mne, že na tyto stránky chodíš, když Tě jejich obsah tolik zaráží. Přesto jsem marně vzpomínal a hledal, kde jsem se o některém svém kamarádovi vyjadřoval jako o člověku bez vzdělání. smajlík Jinak děkuji za amatérské právní rady, budu více o obsahu svých stránek přemýšlet.
Od : Pavel

 
Děkuji neznámému čtenáři za upozornění na některé chyby, co našel v textu. Já samozřejmě vím, že se tam sem tam nějaká najde, takže ještě jednou díky.
Od : Lukáš

 
Milý Pavle, to, že máš ve svých větách hrubky a občas ti někde chybí nějaká slovesa, už nikoho nepřekvapuje, ale zarážející je, že jsi schopen zveřejňovat osobní údaje svého kamaráda a k tomu se o něm vyjadřovat jako o člověku bez vzdělání. Dále bych chtěl upozornit, že dle zákona O ochraně osobních údajů může být tento čin posuzován jako protiprávní. Možná by bylo vhodné si dobře rozmyslet, co na své stránky napíšeš a jaké fotky zveřejníš.
Od : Pavel

 
Ahoj Jarmilo, jsem rád, že jsi si pěkně početla.smajlík K aktualizaci časem snad dojde, ale v tuto chvíli nemám nějak chuť vše publikovat. Je ale možné, že se to změní, takže jestli máš o pokračování zájem tak to zkoušej dálsmajlík Faktem je, že už jsem dvakrát málem s psaním blogu přestal (během druhé cesty do Irska a na jejím konci) a přesto k pokračování došlo. Každopadně další pokračovaní je docela zajímavé, tak vydržsmajlík
Od : Jarmila

 
Proč stánky neaktualizuješ_bylo to pěkné počteníčko

 
Cool Site.
Od : hokus pokus