Styl
Ranní rosa
Horský klid
Modem
Hobby
 
 
Právě v prodeji


Upravené knižní vydání blogu Asie s fotografiemi. Skvělý dárek, odpočinková literatura nebo rádce při cestě Asií.

 
 
    Pokec
odeslat
  • Další naroze
    niny a dal...
  • Tak se tady
    všichni mě...

Starší
 
 
ICQ
V tuto chvíli nejsem na internetu
160050929
 
Vítám Vás na svých stránkách! (If you are looking for english version, click here)

Tyto stránky jsem spustil v červnu 2005 jako své již třetí stránky. Při jejich vytváření jsem se snažil vyvarovat se všem chybám, které jsem na dřívějších stránkách nechal a vytvořit bohatší funkčnost.

To, co z toho vzniklo právě vidíte před sebou. Jsou zde jak části vyloženě pracovní (služby, projekty, reference), tak části osobní (škola, fotky, vzkazy, Irsko a blog) a části, které se dají zařadit do obou zmíněných (o mně, kontakt). Navíc je tu pak mnoho "drobných maličkostí", které (alespoň podle mě) výrazně zpříjemňují prohlížení těchto stránek jako jsou ankety, fórum, vyhledávání, novinky, momentky, počítadlo atd..

Je zde na výběr několik stylů z nichž se implicitně vybírá modemový styl s ohledem na uživatele, kteří mají pomalé připojení a na stáhnutí ostatních stylů by museli dlouho čekat. Rád bych Vám ale doporučil si styly prohlédnout. Myslím, že se docela povedly všechny.

Pokud se Vám stránky líbí (nebo i nelíbí) podělte se se mnou o tento názor buď hlasováním v anketách nebo mi přímo napište názor do fóra, kde je vytvořena speciální diskuze na toto téma.

Doufám že se Vám mé stránky budou líbit a v případě, že máte chuť mi něco "nedůležitého" vzkázat, můžete se vymluvit v části vzkazy. Pokud máte na srdci něco důležitějšího, mrkněte spíše na kontakt.